30 YILDIR TÜRK SANAYİ YATIRIMCILARIMIZIN
AVRUPA'NIN ÖNDE GELEN TEKNOLOJİ ŞİRKETLERİYLE
İŞBİRLİĞİNİ GERÇEKLEŞTİRİYORUZ
ENGLISH
Küreselleşme... henüz bu kavramının uygulamaya konulamadığı 1980 yılların sonlarında, Türkiye’de dünya ticareti içinde yer alma çabalarının başladığı, dış ticaretin yeni yeni öğrenildiği, Türk ekonomisinin dünya ile tanışmaya çabaladığı yıllarda yola çıktı Senko.

Türk sanayi yatırımcılarına teknoloji üreten Avrupa firmaları ile işbirlikteliklerinde önayak oldu. Kurulduğu günden bugüne kadar Türkiye'de seramik, cam, otomotiv ve otomotiv yan sanayileri başta olmak üzere, teknolojinin, organizasyon tecrübesinin ve güvenin önemli olduğu her alanda öncü ve başarılı olmanın gururunu müşterileri ile paylaştı.

Çalışma Prensipleri

Senko icin Türkiye’deki yatırımcıların her biri ortağı, Türk kaynakları ise sermayesidir.

Tüm dünyadan tedarikçilere ülkemizde rehber olan Senko yatırımcılarımızla verimli birliktelikler oluşturmalarında vazgeçmediği ilkeleri ile başarılı sonuçlara ulaştı.

Senko'yu bugünkü başarısına ulaştıran degişmez değerleri:
• Yaptığı işe duyduğu sevgi,
• Doğaya ve insana duyduğu saygı,
• Emeğe ve zamana verdiği değerdir.

Senko kurulduğu 1982 yılından bu güne kadar gerçekleştirdiği tüm işlerde başarılı olmaktan gurur duymaktadır.

Çalışma Alanlarımız

Senko Ltd. temel olarak iki alanda çalışmaktadır.

TEMSİLCİLİK HİZMETLERİ

Türkiye’de temsil ettiğimiz yabancı kurumlar ile aşağıdaki iş alanlarında tanıtım, pazar oluşturma ve sürdürme, müşterilere ticari destek, uygulama eğitimleri ve aracılık hizmetleri gerçekleştirmekteyiz.

• SERAMİK ve CAM üretiminde makine ve komple tesisler, refrakter malzeme, teknik ara malzemeler, tüketim malzemeleri.
• BASKI ve GRAFİK alanında her sanayi dalına yönelik boya, kimyasal, serigrafi malzemeleri, tampon baskı malzemeleri, grafik, tasarım temini.
• TEKNOLOJİ ve LABORATUVAR alanında her türlü sanayi için ileri teknoloji laboratuvar cihazları ve bunlara ait tüketim malzemeleri.

DANIŞMANLIK, EĞİTİM ve SERVİS HİZMETLERİ

Ağırlıklı olarak Seramik, Cam, Grafik Baskı ve Ölçme Değerlendirme konularında danışmanlık ve eğitim hizmeti vermekteyiz. Ayrıca Temsilcisi olduğumuz firmalardan temin edilen cihazların satış sonrası eğitim ve yetkili servis hizmetleri de Senko tarafından yürütülmekte, tüketim malzemelerine ilişkin uygulama desteği de şirketimizce sağlanmaktadır.

Uluslar arası finans ve ticarete yönelik her türlü destek, şirket değerlendirme ve fizibilite çalışmaları, projelendirme, verim analizi ve benzeri konularda AZAMİ GİZLİLİK ilkesi ile ortak çalışmalar yapmaktayız.

 

KIWO
SEFAR
SYSTEM CERAMICS
BMQ

ürünlerine daha hızlı ulaşın.

Tel:    (212) 243 1613
Faks: (212) 243 1182

info@senkoltd.com
HABERLER
  • NG-KÜTAHYA; System GEA tesisinde üretim başladı… 1200mmx2400mm boyutlarında granit karo üretebilen “kalıpsız pres” kavramı, NG-KÜTAHYA PROJESİ ile ülkemizde ilk kez hayat buldu. NG-KÜTAHYA ve SYSTEM SPA’nın teknolojik ortaklığı sayesinde gerçekleşen bu başarı öyküsünün katılımcıları olmaktan gurur duyarız…
  • Kaleseramik’in, dijital baskı tercihi SYSTEM-CREADIGIT… Dijital baskı teknolojisi seçim sürecini, hız, hassasiyet ve sürdürülebilir verimlilik kriterleri gerçekleştiren KALESERAMİK, SYTEM-CREADIGIT’i seçti. 2015 başında devreye girecek 8 yeni hatta üretilecek dijital baskılı ürünlerde SYSTEM-CREADIGIT kullanılacak…
  • Senko mümessiliğini yaptığı firmaların arasına Wieland – Luft Technik GmbH Endüstriyel Vakum Sistemleri'ini de ekledi.
    Devamı...
  TOLGA ETİ SANAT EVİ

Bağdat Cad. No:299
Yeniköşk Apt.
B Blok D:2 Selamiçeşme ISTANBUL

Tel:216-368 2679
Faks: 216-478 2157
Eğitime Yatırım

TOLGA ETİ
İLKÖĞRETİM OKULU


Arnavutköy
Istanbul
SENKO SANAYİ ÜRÜNLERİ MÜMESSİLLİK PAZARLAMA MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK
SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.


Dünya Sağlık Sk.,
Opera Han No:25 Kat:2
Taksim, 34437
ISTANBUL
Design & Development S.T.Design & B2G