30 YILDIR TÜRK SANAYİ YATIRIMCILARIMIZIN
AVRUPA'NIN ÖNDE GELEN TEKNOLOJİ ŞİRKETLERİYLE
İŞBİRLİĞİNİ GERÇEKLEŞTİRİYORUZ
ENGLISH

Senko ekibinin ortak değerleri

• Yaptığı işe duyduğu sevgi,
• Doğaya ve insana duyduğu saygı,
• Emeğe ve zamana verdiği önemdir.

Bu değerler Senko’ya kurulduğu
1982 yılından bu güne dahil olduğu
tüm işlerde başarı sağladı.

Böyle devam etmeye kararlıyız.

Eğitimini seramik mühendisliği dalında Amerika’da tamamlayan Dr. Ersin Eti daha sonra yine Amerika’da malzeme bilimi dalında doktora yaptı.

Uzun seneler Missippi State ve Whichita-Kansas üniversitelerinde yardımcı profesör olarak calışan Eti Türkiye’ye döndükten sonra 6 yıl Çanakkale Seramik fabrikalarında Ar-Ge teknoloji müdüru görevini yürüttü. Daha sonra Sörmaş Refrakter fabrikası kuruluşunda ve işletmesinde teknik genel müdür olarak calıştı.

Dr.Ersin Eti 1982 senesinde Senko Ltd. şirketini kurdu. Eti halen kurucu ortak ve genel müdür olarak Türk sanayiine hizmet vermektedir.

İstanbul Teknik Üniversitesi, Uçak ve Uzay Bilimleri Fakültesi’nde Uçak Mühendisliği okudu.

1986 yılında başlayan profesyonel yaşamında, sırasıyla gıda, bilişim, bankacılık ve finans sektörlerinde teknik ve idari yönetici olarak görev yaptı.

1997 Yılında Senko’ya katılan Osman Sevil müşterilerimize özellikle makine, ısı teknolojileri, dış ticaret konularında destek vermektedir. Ayrıca, Senko’nun iştiraklerinden System Seramik Ltd. Şti.’nde yöneticilik yapmaktadır.

1997 de Ege Üniversitesi Kimya Mühendisliği eğitimini tamamladıktan sonra 2 yıl Ege Seramik Dış Satınalma bölümünde görev yaptı.

1999 yılından itibaren Senko’ya katılan Kocatürk halen şirket ortağı olarak görevine devam etmektedir. Şirket içinde hammadde ve sarf malzemelerinin takibinden sorumludur.

1999’da İ.T.Ü Çevre Mühendisliği Bölümünden mezun oldu.

Aynı yıl Çevre Mühendisliği Yüksek Lisans Programına başladı. 2000 Yılında Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Yüksek Lisans Programına Başladı. 2002 Yılında iki programı da tamamlayarak 2003 yılında Senko’ya katıldı. Fırın ve Laboratuvar cihazlarının Satış - Pazarlama ve Satış Sonrası Hizmetlerinden sorumlu şirket ortağı olarak çalışmaya devam etmektedir.

Kocaeli Sabancı Anadolu Teknik Lisesi Elektrik Teknisyenliği, Ege Üniversitesi Otomotiv Teknikerliği, İstanbul Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümlerini bitirdi.

Stajlarını, KordSA ve Mercedes Mengerler'de tamamladı.

Profesyonel iş hayatına Park Lunasan Satış Temsilcisi olarak başladı. Sırasıyla ITB Balandi Güvenlik Şirketleri'nde Üretim Şefi, Atasun Optik'te Satış Temsilcisi, Volkswagen Doğuş Finans'ta Raporlama ve Telemarketing uzmanı olarak görev yaptı.

Nisan 2016'da SENKO SANAYİ ÜRÜNLERİ Ltd. ailesinde katıldı. Halen Satış ve Satış Sonrası Teknik Destek operasyonlarını yürüterek TÜRK Sanayisine hizmet vermektedir.

2008 yılında Uludag Üniversitesi uluslar arası ilişkiler bölümünden mezun oldu. Aynı zamanda Anadolu Üniverstesi dış ticaret bölümünü bitirdi.

Mezun olduktan sonra 1 yıl boyunca ingilterede dil eğitimi aldı.

2011 yılı itibariyle Senko’da çalışmaktadır.

...

1997 senesinden beri Senko’da lojistik işler sorumlusu olarak çalışmaktadır.

KIWO
SEFAR
SYSTEM CERAMICS
BMQ

ürünlerine daha hızlı ulaşın.

Tel:    (212) 243 1613
Faks: (212) 243 1182

info@senkoltd.com
HABERLER
  • NG-KÜTAHYA; System GEA tesisinde üretim başladı… 1200mmx2400mm boyutlarında granit karo üretebilen “kalıpsız pres” kavramı, NG-KÜTAHYA PROJESİ ile ülkemizde ilk kez hayat buldu. NG-KÜTAHYA ve SYSTEM SPA’nın teknolojik ortaklığı sayesinde gerçekleşen bu başarı öyküsünün katılımcıları olmaktan gurur duyarız…
  • Kaleseramik’in, dijital baskı tercihi SYSTEM-CREADIGIT… Dijital baskı teknolojisi seçim sürecini, hız, hassasiyet ve sürdürülebilir verimlilik kriterleri gerçekleştiren KALESERAMİK, SYTEM-CREADIGIT’i seçti. 2015 başında devreye girecek 8 yeni hatta üretilecek dijital baskılı ürünlerde SYSTEM-CREADIGIT kullanılacak…
  • Senko mümessiliğini yaptığı firmaların arasına Wieland – Luft Technik GmbH Endüstriyel Vakum Sistemleri'ini de ekledi.
    Devamı...
  TOLGA ETİ SANAT EVİ

Bağdat Cad. No:299
Yeniköşk Apt.
B Blok D:2 Selamiçeşme ISTANBUL

Tel:216-368 2679
Faks: 216-478 2157
Eğitime Yatırım

TOLGA ETİ
İLKÖĞRETİM OKULU


Arnavutköy
Istanbul
SENKO SANAYİ ÜRÜNLERİ MÜMESSİLLİK PAZARLAMA MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK
SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.


Dünya Sağlık Sk.,
Opera Han No:25 Kat:2
Taksim, 34437
ISTANBUL
Design & Development S.T.Design & B2G